Czego szukasz?
SKONSULTUJ
Projekt

O nas

Lighting Designers dla Was

Pomagamy Architektom, Projektantom Wnętrz i Inwestorom w procesach projektowych, tworząc kompleksowe projekty oświetlenia LightON7 z autonomicznymi systemami sterowania Li.SE, a następnie dostarczając rozwiązania na budowę, opiekujemy się Wami do samego końca, oszczędzając Wasz czas i pieniądze.

Obecne Wyzwania i Problemy
Wyzwaniem dla Architektów i Inwestorów jest skoordynowanie wielu specjalistów wiedzy, designu, technologii, zebranie odpowiednich potrzeb a największym problemem połączenie tego wszystkiego w jeden proces projektowy
Wiemy jak to Rozwiązać
Rozwiązaniem jest współpraca z naszym zespołem ekspertów ATRIA Sztuka Światła łączących wiele branż umiejętności kompetencji pracujących na potrzeby realizacji projektu i jego wdrożenia na budowie dla inwestora
Skonsultuj z nami Twój Projekt
Stworzyliśmy ATRIA Sztuka Światła by pomagała Tobie eliminować problemy dzięki naszym ekspertom Lighting Desginer którzy kompleksowo zaopiekują się Twoimi wyzwaniami znajdując najkrótszą drogę do celu wykorzystując LightON7 oszczędzając czas i pieniądze.
Lighting Designers dla Was

Co my dajemy.

Dzisiaj projektowanie oświetlenia oraz systemów sterowania wraz z osprzętem elektrycznym, a następnie wdrożenie całości na inwestycji, wymaga wielu specjalności. To połączenie kompetencji wielu firm i specjalistów.

Komunikacja – zebranie potrzeb od architekta i inwestora
W procesie projektowo inwestycyjnym najważniejszą role odgrywa zrozumienie potrzeb Architekta i Inwestora jednocześnie pilnując od samego początku określonych ram finansowych Inwestora zgodnie z naszymi autorskimi zasadami prowadzenia procesu projektowo-inwestycyjnego LightON7, czy przygotowując dla Ciebie audyt i optymalizację Twojego projektu.
OŚWIETLENIE DEKORACYJNE I DESIGNERSKIE
Znajomość designu i rozumienie stylów w architekturze daje nam możliwość korzystania w pełni z bogactwa naszej oferty produktowej. Tym samym zaspakajamy najbardziej wymagających, kreując niepowtarzalne koncepcje światła, jednocześnie pamiętając, że z oświetlenia dekoracyjnego nie uzyskamy odpowiedniej ilości światła potrzebnego do oświetlenia funkcjonalnego.
OŚWIETLENIE ARCHITEKTONICZNE I TECHNICZNE
Wybierając wśród wielu produktów oświetlenia, najważniejsze jest odpowiednie połączenie oświetlenia dekoracyjnego z architektonicznym w taki sposób, aby w pełni korzystać ze światła ogólnego, zadaniowego i funkcjonalnego, które możemy przygotować pod dowolny system sterowania światłem od konwencjonalnego, czyli standardowe włączniki, łączniki, gniazdka elektryczne, poprzez systemy SMART, KNX, Loxone, Grenton, Ampio, Apple Home, Philips Hue, Fibaro, Nexwell, po intuicyjne autonomiczne systemy bezprzewodowe Li.SE.
OŚWIETLENIE ZEWNĘRZNE OUTDOOR
Oświetlenie zewnętrzne elewacji budynku, tarasu, ogrodu, balkonu, podjazdu i ścieżek może pełnić różne role zaczynając od bezpiecznej komunikacji po budowanie atmosfery i nastroju. Wszystkim możemy sterować w zależności od pory dnia, roku czy godziny regulując ilość światła w taki sposób, aby uzyskać największą energooszczędność
NOWOCZESNE SYSTEMY STEROWANIA ŚWIATŁEM
Kreując projekt oświetlenia myślimy o sterowaniu światłem poprzez sceny #LifeStyle odpowiednio dopasowane do stylu życia i funkcjonowania użytkowników wraz ze scenami #LightSense służącymi do zmiany aranżacji wnętrz i budowania atmosfery. Programujemy intuicyjny, prosty, autonomiczny system sterowania światłem sztucznym i naturalnym Li.SE z dedykowanym osprzętem.
PROJEKTOWANIE OŚWIETLENIA ANALIZA ŚWIATŁA AUDYT PROJEKTU
Bardzo ważne dla Inwestora i Architekta Wnętrz jest zobaczenie jak będzie wyglądało światło we wnętrzu oraz na zewnątrz. Na specjalne życzenie tworzymy wizualizację rzeczywistego światła, które oprócz obliczeń natężenia oświetlenia zgodnego z normami i przepisami, przedstawia sceny oświetlenia, tym samym ukazując warstwowanie i światłocień wraz z analizą światła, zgodnie ze Sztuką Światła zorientowaną na człowieka. Dobór oświetlenia powinien uwzględniać zasady Human Centric Lighting, bezpieczeństwo fotobiologiczne oraz jak żyć zdrowo bez olśnienia.
WYTYCZNE ELEKTRYCZNE WSPARCIE MONTAŻOWE SERWIS
Otrzymujesz od nas wytyczne elektryczne do wykorzystania w projekcie oraz na budowie przez wykonawcę. Dodatkowo dedykowany opiekun jest w stałym kontakcie z montażystą, ściągając z Twojej głowy problemy na budowie, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze.
Jeśli już posiadasz projekt to możemy zrobić optymalizację Twojego projektu, sprawdzając czy zostały spełnione wszystkie potrzeby oraz proponując rozwiązanie zgodne z założeniami finansowymi Twojego budżetu
WYCENA OŚWIETLENIA KOMPLETACJA LOGISTYCZNA
Nie jest sztuką wycenić produkt, Sztuką jest zaprojektować i dobrać całościowe oświetlenie składające się często z kilkudziesięciu elementów zgodnie z założeniami finansowymi Inwestora jednocześnie informując go o założeniach budżetowych na samym początku procesu projektowego poprzez ukazanie konkretnych rozwiązań w danej cenie, mając na uwadze całościową Koncepcje Światła na całej inwestycji. Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo Twojego budżetu dostarczając produkty i rozwiązania oświetleniowe, pamiętając o obsłudze posprzedażowej.
Naszą MISJĄ jest aby każdy Architekt i Projektant Wnętrz tworzył projekty z dobrze dobranym oświetleniem, intuicyjnie sterowanym a Światło rozświetlało to co najpiękniejsze dla oczu, zaspakajając fizyczne, psychologiczne i emocjonalne potrzeby człowieka w oparciu o potrzeby budżetowe i designerskie Inwestora.
Czytaj Więcej
Dagmara Rostkowska
CEO Founder
Lighting Designers dla Was

Dzielimy się wiedzą.

Rafał Rostkowski
15 grudnia, 2023
Wiedza dla Architekta i Inwestora
Lighting Designer
Lighting Designer w Architekturze to ktoś znacznie więcej niż projektant oświetlenia, który najczęściej kojarzony jest z osobą ...
Dagmara Rostkowska
18 grudnia, 2023
Wiedza dla Architekta i Inwestora
Co to jest Lighting Design?
W Lighting Design koncentrujemy się na konkretnych korzyściach dla ludzi zgodnie z zasadami LightON7, budując światłem doznania...
Lighting Designers dla Was

Zobacz nasze Projekty i Realizacje.

Twoimi projektami i zamówieniami opiekuje się zespół.

Wybierz, jak możemy Ci pomóc.

Wycena Oświetlenia
Zawiera:
Atrakcyjna Oferta
Doradztwo Eksperta
Ocena Jakości do Ceny
Propozycja Alternatyw
Kompletacja Logistyczna
Realizacja na Termin
Szybka Wycena
Brak Audytu Projektu
Brak Sprawdzenia Sterowania
Optymalizacja Projektu
Zawiera:
Konsultacje z Lighting Designer
Plan Budżetowy
Analiza Jakość Ilość Światła
Zgodność z Normami
Bezpieczeństwo Fotobiologiczne
Ocena Jakość Cena Technologia
Zgodność Designu z Wnętrzem
Parametry CRI CCT LOR UGR kąty
Tunnable White Dim to Warm
Projektuj z LightON7
Hot
Zawiera:
Koordynacja Architekt Inwestor
Light 1 Koncepcja Światła
Light 2 Analiza Kosztowa
Light 3 Wizualizacja Rzeczywistego Światła
Light 4 Optymalizacja Lighting Designer
Light 5 Li.SE Autonomiczne Sterowanie
Light 6 Wytyczne Elektryczne i Montażowe
Light 7 Opiekun Realizacji
Projekt Oświetlenia
Sterowanie Li.SE
Hot
Zawiera:
#Prostota Intuicyjność
#LifeStyle Sceny Funkcjonalne
#LightSense Sceny Aranżacyjne
#Integracja Oświetlenia z Osprzętem
#Regulacja Światłem Słońca
#SztukaŚwiatła zorientowana na Człowieka
#Programowanie Startowe #Serwis
#Projekt Sterowania #HCL
#Lighting Designer

Wspieramy Twoje projekty i inwestycje.

Pytania ?

Skonsultuj projekt
lub wyceń zamówienie.

Najczęściej zamówienia realizowane przez nas zaczynają się od rozpoznania potrzeb i doradztwa Lighting Designer.
Do Góry