Czego szukasz?
SKONSULTUJ
Projekt

Li.SE.

LifeStyle.
LightSense.

Poznaj intuicyjny styl życia wokół zmysłu światła wykorzystujący autonomiczny system sterowania światłem sztucznym i naturalnym działający  w zgodzie z potrzebami człowieka.

Odpowiednio dobrane i zaprogramowane sceny, funkcje i zaprojektowane światło przez Lighting Designers ATRIA integrujący najnowszą bezprzewodową technologię Casambi BLE Mesh, wzornictwo produktów i technologie od najlepszych producentów na świecie oświetlenia, sterowania, osprzętu i elektroniki.

Sceny LifeStyle.
Sceny LightSense.
Reg. Światła Słońca
Nocne światło
Autonomic.
Projekt LightON7.
Projekt Li.SE

Zainspiruj się.

Prościej niż myślisz
Przestrzeń życiowa w domu i w pracy powinna być dostosowana na naszego stylu życia i sposobu w jaki korzystamy z danej przestrzeni czy w domu czy pracy. Każda sytuacja wymaga odpowiedniego światła lub nastroju oświetleniowego. Dzięki Li.SE możesz obsługiwać światło jednym dotknięciem lub pozwolić aby dopasowywało się ono do Ciebie autonomicznie.
Minimum włączników maximum możliwości
Za pomocą Li.SE możesz obsługiwać Twoje światło w domu czy w pracy jednym dotknięciem tradycyjnego włącznika lub stacji sterowania 8in1. Niezależnie od tego, czy chcesz włączyć oświetlenie, przyciemnić możesz obsługiwać Twoje oświetlenie w domu i w pracy jednym dotknięciem t kontrolować grupy lub sceny świetlne takie jak seans domowego kina, rodzinnego spotkania czy romantycznej kolacji. Proste i intuicyjne podejście do światła, użyj sceny aby stworzyć idealną atmosferę oświetlenia.
Taniej niż Inteligentny Budynek KNX
Integrujemy oświetlenie dekoracyjne i architektoniczne a łącząc to z systemami zasłon, rolet żaluzji możesz kontrolować całe światło w Twoim domu. Zaprogramujemy dynamiczne oświetlenie Tunable White, Dim to Warm w połączeniu ze światłem naturalnym zgodnie z Twoim rytmem dobowym.
Prosta instalacja elektryczna to mniejsze koszty.
Zaoszczędzone pieniądze mogą pozwolić Ci na większe możliwości inwestycji. Dzięki projektowi Li.SE otrzymasz prostszą instalacje elektryczną i mniejszą ilość włączników i energooszczędny autonomiczny program zarządzania światłem.
Ciągłe możliwości rozbudowy
Skończyłeś budowę, remont zawsze możesz rozbudować swój system o nowe możliwości dodając nowe oprawy, bezprzewodowe włączniki, czujniki obecności ilości światła, sterowanie głosem albo o moduły dbające o jakość Twojego powietrza.
Intuicyjna aplikacja
Korzystaj z aplikacji do sterowania światłem Casambi kiedy tylko chcesz na smartphonie, tablecie (iOS/Android) i Apple Watch. Ogromne możliwości Sztuki Światła zgodnie z Human Centric Lighting wykorzystując regulację RGB, temperatury barwowej, sciemnianie oświetlenia dziennego i nocnego, animacje, kalendarz, minutnik, sceny, grupowanie, czujnik obecności i detekcji światła dziennego.

Mniej znaczy Więcej.

Dzisiaj juz nie musisz mieć kilkunastu włączników na ścianie, kilku pilotów czy zaawansowanego inteligentnego budynku aby w prosty sposób sterować wieloma oprawami, lampami, roletami i zasłonami. Zobacz jak można prościej, łatwiej i więcej załączyć jednym przyciskiem. Steruj światłem dziennym i nocnym jak Tobie wygodnie

  • Tradycyjny włącznik.
  • Łącznik bezprzewodowy 4scenes.
  • Stacja Sterowania 8in1.
  • Smartphone.
  • Apple Watch.
  • Sterowanie Głosem.
  • Włącz autonomiczny program.

Mniej znaczy Więcej.

Dzisiaj już nie musisz mieć kilkanaście włączników, pilotów na ścianie lub zaawansowanego inteligentnego budynku aby w prosty sposób sterować wieloma oprawami , lampami, roletami, zasłonami. Zobacz jako można prościej i więcej jednym przyciskiem. Steruj jak Ci wygodnie.
Logo-lise
Intuicyjna aplikacja Casambi

Przyjazna dla każdego.

Elastyczność sterowania światłem.

Dopasuj światło do siebie.

Kolor Światła
Wybierz oświetlenie ze zmianą koloru światła RGB i zmieniaj kolor, nasycenie i ściemniaj z poziomu łącznika, pilota czy aplikacji. Zapisz swój ulubiony kolor w palecie kolorów.
Wschód i Zachód Słońca
Ustaw lokalny czas wschodu i zachodu aby system autonomicznie mógł zmieniać temperaturę barwową źródeł światła jak i również zasłaniać odsłaniać żaluzje, rolety i zasłony
Kalendarz i Zegar
Funkcja kalendarza i zegara wspiera sceny i animacje tak aby włączały i wyłączały się w oparciu o zaprogramowaną porę dnia, datę lub określone dni tygodnia. Wszystko po to aby system był jak najlepiej dopasowany do stylu życia użytkownika.
Temperatura barwowa
Wybierz oprawy ze zmienną temperaturą barwową Tunable White 2700K – 6500K lub Dim to Warm 3000K – 1800K. System sam rozpoznaje porę dnia i ustawia temperaturę zgodną z naszym zegarem biologicznym. Dodatkowo użytkownik może w prosty sposób zmienić temperaturę barwową, przesuwając palcem w aplikacji po ikonie oprawy lub na pilocie czy w stacji sterowania 8in1.
Grupowanie
Grupujemy oprawy przypisując je do danej sceny w bardzo prosty, intuicyjny sposób. Po utworzeniu konkretnych scen wszystkie oprawy w grupie mogą być sterowane razem lub osobno, w zależności od preferencji korzystającego.
Sceny
Możemy tworzyć i zapisywać w pamięci systemu różne sceny oparte o nasze codzienne życie, przyzwyczajenia czy też okolicznościowe potrzeby. Jednym dotknięciem możemy przearanżować całe wnętrze. Dana scena będzie sterować wieloma oprawami, tworząc atmosferę w zależności od potrzeb danej chwili. Jedna oprawa może być wykorzystana w kilku scenach.
Animacje
Animacje to inaczej dynamiczne sceny, w których oświetlenie może przechodzić z jednej sceny do drugiej. Możemy przejść w krótkim okresie przez wszystkie zaprogramowane sytuacje oświetleniowe lub zadać w jakim czasie ma się to odbywać. Każda ze scen może mieć swój odrębny, zaprogramowany czas trwania.
Galeria
Unikalna funkcja galerii sprawia, że sterowanie jest bardziej proste i intuicyjne niż kiedykolwiek. Użytkownicy po prostu robią zdjęcia przestrzeni lub przesyłają plan piętra do aplikacji i zaznaczają pozycje opraw. Zdjęcie pojawia się następnie w galerii aplikacji. Teraz wystarczy już dotknąć danej oprawy aby w pełni kontrolować jej zachowanie. Włącz, wyłącz, zmniejsz natężenie czy zmień temperaturę barwową.
Czujnik Obecności
System obsługuje czujniki ruchu, a także nakładające się informacje z kilku czujników ruchu. Czujniki ruchu służą nie tylko do Autonomicznego załączania światła ale w znacznym stopniu przyczyniają się do oszczędności energii elektrycznej poprzez włączanie oświetlenia tylko i wyłącznie, gdy jest ono potrzebne.
Czujnik Światła Dziennego
Rozwiązanie sterujące, które umożliwia przyciemnianie sztucznego oświetlenia, gdy dostępne jest światło dzienne, w celu uzyskania maksymalnej jakości oświetlenia i zmniejszenia zużycia energii. Czujniki światła dziennego mierzą natężenie oświetlenia i zgłaszają wartości luksów do systemu. Czujniki mogą być autonomiczne lub zintegrowane z oprawami oświetleniowymi.
Hierarchia kontroli
Funkcja ta umożliwia współpracę między ręcznym sterowaniem oświetleniem (aplikacja, piloty i łączniki), a automatycznym sterowaniem oświetleniem (czujniki i timery). Powoduje to, iż przez cały czas działania systemu mamy nad nim pełną kontrolę, niezależnie od Autonomicznych zadań systemu.
Zdalne Sterowanie
Systemem możesz sterować również zdalnie. Nie ma problemu czy jesteś w domu czy też na wakacjach zawsze i o każdej porze możemy zarządzać oświetleniem.
Powszechność Stosowania
System możemy Ci zaprojektować od pojedynczego pomieszczenia salonu, kuchni, jadalni, sypialni domu, biura, sali konferencyjnej, jak i całe budynki obiektów prywatnych oraz komercyjnych: biura, restauracje, hotele, muzea, galerie i gabinety. Dodatkowo można sterować iluminacją wewnątrz oraz na zewnątrz budynku tworząc niezależne sceny świetlne.niezależne sceny świetlne.
Niezawodność Systemu
System sterowania jest samowystarczalnym systemem, który nie reaguje całościowo na awarię jednego z elementów oświetlenia. Jeżeli dojdzie do uszkodzenia jednej z opraw wprowadzonych do systemu, pozostałe oprawy przejmują kontrolę i nadal działają. Po usunięciu problemu system sam wraca do stanu sprzed awarii.
Właściwości opraw
System oferuje również możliwość włączania i wyłączania kilku sieci jednocześnie lub scen, które łączą oprawy z różnych utworzonych sieci.

Zaprojektujemy Ci Li.SE.

Zava Ronin
Kolekcja Ronin składa się z lampy podłogowej, lampy wiszącej i kinkietu. Stylistycznym znakiem rozpoznawczym kolekcji jest plis...
Zava Linfa
Rodzina lamp łączących w sobie koncepcję narodzin i źródła światła. Każdy model w kolekcji charakteryzuje się zakrzywionymi rur...
Castro Lighting Leviev
Przejrzyste, a jednocześnie delikatna lampa Leviev to nowoczesne połączenie wyrafinowanej prostoty ze szczyptą bogatych detali....
Cangini & Tucci La Stilla
Woda jest źródłem życia. Światło i woda to dwa podstawowe elementy świata przyrody. Myślę o świetle odbitym w poruszającej się ...
Loftlight Dracula Chandelier
Dracula Chandelier, nasza wyjątkowa perła emanująca mistycznym urokiem, debiutuje początkiem 2024 roku w kolekcji lamp wiszącyc...
Loftlight Bosca
Bosca to wyjątkowa lampa wisząca, skomponowana z pojedynczej stalowej kuli oraz dwóch mosiężnych elementów dekoracyjnych umiesz...
Wever&Ducre TAPIS
Designerski kinkiet z wieloma możliwościami. 4 odcienie oprawy oraz kilka różnych kształtów umożliwia tworzenie niepowtarzalnyc...
kdln Bird
Lampa, która zachwyca swoim rozmiarem i prostotą. Metalowe pręty o różnej długości, które można łączyć na różne sposoby, są poł...
Marset Bohemia
Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest wykonana z dmuchanego szkła, ale jej rozmiar sprawia, że taka opcja jest nie osiągalna...
Fontini Dom
DO jest wzorowany na tradycyjnych przełącznikach obrotowych Garby, jednocześnie aktualizując je o nowe czyste formy, uzyskując ...
Marset Ambrosia
Ciszak Dalmas, 2023 Ambrosia to w zasadzie linia światła, którą można przekształcić w system modułowy, który może rozszerzyć o...
Wever&Ducre Pirro PT
Okrągłe points LED w prostokątnej oprawie? Innowacyjna oprawa rozszerzająca patrzenie na oprawy liniowe, poprzez zastosowanie s...
Modular Hollow
Ruchomy reflektor, czy może kinkiet? Oprawa świetlnie spełni obie te funkcje tworząc fenomenalny design oraz dużą funkcjonalnoś...
Arkoslight Puck
Oprawa wpuszczana o trzech średnicach: 65mm, 80mm, 95mm z designerską szklaną soczewką. Szklana soczewka spełnia dwie funkcje: ...
XAL Move IT 10
Od harmonijnych krzywizn po precyzyjne zakręty, szyna zapewnia swobodę w projektowaniu oświetlania dzięki czterem możliwym typo...
Arkoslight Loop
Odważny i fantazyjny Loop odwołuje się do przemysłowego liryzmu swoim designem inspirowanym izolatorami elektrycznymi. Bohater ...
Font Barcelona More
Seria More marki Font Barcelona charakteryzuje się pionierskim sposobem obróbki metalu, który nadaje mu niezwykły charakter, z ...
Font Barcelona Bridge
Kolekcja Bridge podkreśla powiązanie Barcelony z Nowym Jorkiem dzięki twórczości architekta Rafaela Guastavino. Przykład uniwe...
Delta Light Soliscape
Soliscape to niezwykle istotny i następujący system, specjalnie do tworzenia środowisk wtórnych na człowieka. Opracowany projek...
Delta Light Zoover
Zoover udaje, ze jest ciężki, jednak po zawieszeniu w pokoju prezentuje się bardzo lekko. Zaprojektowany jako płytka kopula, Zo...
Lithoss Aesteem
Assteem – połączenie słów „estetyka” i „szacunek” – to obiecujący produkt. Projekt został nagrodzony nagrodą Henry van de Velde...
Fontini Do Low
Nowoczesna wersja klasycznego włącznika DO LOW jest wzorowany na tradycyjnych przełącznikach obrotowych Garby Colonial, jednoc...
Gira Studio
W Gira nazywają ją przekornie kwadraturą koła. Industrialne rozwiązanie ubrane w nowoczesną formę. Ta seria na pewno przypadnie...
Karlik Icon
Gniazda i łączniki serii ICON wymagają obecności ramek, które pełnią rolę dekoracyjną, a ich wygląd decyduje o finalnym efekcie...

Zaprojektujemy Li.SE w oparciu o marki.

W projekcie Autonomicznego Sterowania Li.SE korzystamy z szerokiego wyboru światowych klasy marek designu oświetlenia dekoracyjnego i architektonicznego wykorzystując najnowszą technologię.

Wybierz, jak możemy Ci pomóc.

Wycena Oświetlenia
Zawiera:
Atrakcyjna Oferta
Doradztwo Eksperta
Ocena Jakości do Ceny
Propozycja Alternatyw
Kompletacja Logistyczna
Realizacja na Termin
Szybka Wycena
Brak Audytu Projektu
Brak Sprawdzenia Sterowania
Optymalizacja Projektu
Zawiera:
Konsultacje z Lighting Designer
Plan Budżetowy
Analiza Jakość Ilość Światła
Zgodność z Normami
Bezpieczeństwo Fotobiologiczne
Ocena Jakość Cena Technologia
Zgodność Designu z Wnętrzem
Parametry CRI CCT LOR UGR kąty
Tunnable White Dim to Warm
Projektuj z LightON7
Hot
Zawiera:
Koordynacja Architekt Inwestor
Light 1 Koncepcja Światła
Light 2 Analiza Kosztowa
Light 3 Wizualizacja Rzeczywistego Światła
Light 4 Optymalizacja Lighting Designer
Light 5 Li.SE Autonomiczne Sterowanie
Light 6 Wytyczne Elektryczne i Montażowe
Light 7 Opiekun Realizacji
Projekt Oświetlenia
Sterowanie Li.SE
Hot
Zawiera:
#Prostota Intuicyjność
#LifeStyle Sceny Funkcjonalne
#LightSense Sceny Aranżacyjne
#Integracja Oświetlenia z Osprzętem
#Regulacja Światłem Słońca
#SztukaŚwiatła zorientowana na Człowieka
#Programowanie Startowe #Serwis
#Projekt Sterowania #HCL
#Lighting Designer
Pytania ?

Skonsultuj projekt
lub wyceń zamówienie.

Najczęściej zamówienia realizowane przez nas zaczynają się od rozpoznania potrzeb i doradztwa Lighting Designer.
Do Góry