Lighting Design to projekt światła LightON7 w architekturze i w projekcie wnętrz przygotowany przez ekspertów Lighting Designers.

W Lighting Design koncentrujemy się na konkretnych korzyściach dla ludzi zgodnie z zasadami LightON7, budując światłem doznania, atmosferę, niepowtarzalne emocje i jakość życia w oparciu o zdrowe światło, jednocześnie dobierając rozwiązania i systemy oświetleniowe dla oświetlenia ogólnego i zadaniowego w zależności od funkcji pomieszczenia czy danego obiektu.‌

Obecna szybko rozwijająca się technika świetlna w połączeniu z odpowiednim designem, zamknięta w konkretne ramy finansowe powoduje, iż coraz częściej inwestorzy i architekci sięgają po pomoc ze strony Lighting Designer`ów.

Nowe rozwiązania w sterowaniu światła, w oparciu o scenariusze życia inwestora dają nowe możliwości we współpracy z takimi firmami jak nasza. Z jednej strony oszczędzasz czas projektowy, z drugiej my bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za zastosowane rozwiązania oraz dobór opraw i źródeł światła.

Wszystko to zamknięte zostaje w określonym designie zgodnym z zamysłem architekta i inwestora a przede wszystkim zaakceptowanym budżecie.

Lighting Designers dla Was

Zobacz nasze Projekty i Realizacje.

Pytania ?

Skonsultuj projekt
lub wyceń zamówienie.

Najczęściej zamówienia realizowane przez nas zaczynają się od rozpoznania potrzeb i doradztwa Lighting Designer.