Czego szukasz?
SKONSULTUJ
Projekt

Skonsultuj projekt lub wyceń zamówienie

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z Lighting Designer’em

Zastanawiasz się czy ilość światła jest odpowiednia w Twoim projekcie.

Potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu oświetlenia domu i biznesu.

Chcesz poznać kompleksowe koszty oświetlenia  dla inwestycji.

Szukasz designerskich rozwiązań oświetleniowych budujących atmosferę światłem.

Chcesz poznać korzyści  autonomicznego systemu sterowania światłem w obiektach prywatnych i komercyjnych.

Najczęściej zamówienia realizowane przez nas zaczynają się od rozpoznania potrzeb i doradztwa Lighting Designer.

Rafał Rostkowski

Lighting Designer

  Na zapytanie odpowiadamy w 24h.
  Obecne Wyzwania i Problemy
  Wyzwaniem dla Architektów i Inwestorów jest skoordynowanie wielu specjalistów, wiedzy, designu, technologii, oraz zebranie odpowiednich potrzeb, a największym problemem jest połączenie tego wszystkiego w jeden proces projektowy.
  Wiemy jak to Rozwiązać
  Rozwiązaniem jest współpraca z naszym zespołem ekspertów ATRIA Sztuka Światła łączących wiele branż, umiejętności, kompetencji, pracujących na potrzeby realizacji projektu i jego wdrożenia na budowie dla inwestora.
  Skonsultuj z nami Twój Projekt
  Stworzyliśmy ATRIA Sztuka Światła aby pomagała Tobie eliminować problemy poprzez naszych Ekspertów Lighting Designer, którzy kompleksowo zaopiekują się Twoimi wyzwaniami znajdując najkrótszą drogę do celu, wykorzystując LightON7, oszczędzając Twój czas i pieniądze.
  Lighting Designers dla Was

  Co my dajemy.

  Dzisiaj projektowanie oświetlenia oraz systemów sterowania wraz z osprzętem elektrycznym, a następnie wdrożenie całości na inwestycji, wymaga wielu specjalności. To połączenie kompetencji wielu firm i specjalistów.

  Komunikacja – zebranie potrzeb od architekta i inwestora
  W procesie projektowo inwestycyjnym najważniejszą role odgrywa zrozumienie potrzeb Architekta i Inwestora jednocześnie pilnując od samego początku określonych ram finansowych Inwestora zgodnie z naszymi autorskimi zasadami prowadzenia procesu projektowo-inwestycyjnego LightON7, czy przygotowując dla Ciebie audyt i optymalizację Twojego projektu.
  OŚWIETLENIE DEKORACYJNE I DESIGNERSKIE
  Znajomość designu i rozumienie stylów w architekturze daje nam możliwość korzystania w pełni z bogactwa naszej oferty produktowej. Tym samym zaspakajamy najbardziej wymagających, kreując niepowtarzalne koncepcje światła, jednocześnie pamiętając, że z oświetlenia dekoracyjnego nie uzyskamy odpowiedniej ilości światła potrzebnego do oświetlenia funkcjonalnego.
  OŚWIETLENIE ARCHITEKTONICZNE I TECHNICZNE
  Wybierając wśród wielu produktów oświetlenia, najważniejsze jest odpowiednie połączenie oświetlenia dekoracyjnego z architektonicznym w taki sposób, aby w pełni korzystać ze światła ogólnego, zadaniowego i funkcjonalnego, które możemy przygotować pod dowolny system sterowania światłem od konwencjonalnego, czyli standardowe włączniki, łączniki, gniazdka elektryczne, poprzez systemy SMART, KNX, Loxone, Grenton, Ampio, Apple Home, Philips Hue, Fibaro, Nexwell, po intuicyjne autonomiczne systemy bezprzewodowe Li.SE.
  OŚWIETLENIE ZEWNĘRZNE OUTDOOR
  Oświetlenie zewnętrzne elewacji budynku, tarasu, ogrodu, balkonu, podjazdu i ścieżek może pełnić różne role zaczynając od bezpiecznej komunikacji po budowanie atmosfery i nastroju. Wszystkim możemy sterować w zależności od pory dnia, roku czy godziny regulując ilość światła w taki sposób, aby uzyskać największą energooszczędność
  NOWOCZESNE SYSTEMY STEROWANIA ŚWIATŁEM
  Kreując projekt oświetlenia myślimy o sterowaniu światłem poprzez sceny #LifeStyle odpowiednio dopasowane do stylu życia i funkcjonowania użytkowników wraz ze scenami #LightSense służącymi do zmiany aranżacji wnętrz i budowania atmosfery. Programujemy intuicyjny, prosty, autonomiczny system sterowania światłem sztucznym i naturalnym Li.SE z dedykowanym osprzętem.
  PROJEKTOWANIE OŚWIETLENIA ANALIZA ŚWIATŁA AUDYT PROJEKTU
  Bardzo ważne dla Inwestora i Architekta Wnętrz jest zobaczenie jak będzie wyglądało światło we wnętrzu oraz na zewnątrz. Na specjalne życzenie tworzymy wizualizację rzeczywistego światła, które oprócz obliczeń natężenia oświetlenia zgodnego z normami i przepisami, przedstawia sceny oświetlenia, tym samym ukazując warstwowanie i światłocień wraz z analizą światła, zgodnie ze Sztuką Światła zorientowaną na człowieka. Dobór oświetlenia powinien uwzględniać zasady Human Centric Lighting, bezpieczeństwo fotobiologiczne oraz jak żyć zdrowo bez olśnienia.
  WYTYCZNE ELEKTRYCZNE WSPARCIE MONTAŻOWE SERWIS
  Otrzymujesz od nas wytyczne elektryczne do wykorzystania w projekcie oraz na budowie przez wykonawcę. Dodatkowo dedykowany opiekun jest w stałym kontakcie z montażystą, ściągając z Twojej głowy problemy na budowie, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze.
  Jeśli już posiadasz projekt to możemy zrobić optymalizację Twojego projektu, sprawdzając czy zostały spełnione wszystkie potrzeby oraz proponując rozwiązanie zgodne z założeniami finansowymi Twojego budżetu
  WYCENA OŚWIETLENIA KOMPLETACJA LOGISTYCZNA
  Nie jest sztuką wycenić produkt, Sztuką jest zaprojektować i dobrać całościowe oświetlenie składające się często z kilkudziesięciu elementów zgodnie z założeniami finansowymi Inwestora jednocześnie informując go o założeniach budżetowych na samym początku procesu projektowego poprzez ukazanie konkretnych rozwiązań w danej cenie, mając na uwadze całościową Koncepcje Światła na całej inwestycji. Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo Twojego budżetu dostarczając produkty i rozwiązania oświetleniowe, pamiętając o obsłudze posprzedażowej.

  Skonsultuj projekt lub wyceń zamówienie

  Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z Lighting Designer’em

  Chcesz sprawdzić projekt oświetlenia i wycenić oświetlenie.

  Zastanawiasz się jak prawidłowo oświetlić obiekt by uzyskać największe korzyści biznesowe.

  Realizujesz inwestycję i potrzebujesz właściwego doboru oświetlenia w zależności od funkcji i zmian aranżacji wnętrza światłem.

  Potrzebujesz opieki nad Twoją inwestycją od projektu aż po realizację.

  Najczęściej zamówienia realizowane przez nas zaczynają się od rozpoznania potrzeb i doradztwa Lighting Designer.

  Dagmara Rostkowska

  Lighting Designer

   Na zapytanie odpowiadamy w 24h.
   Lighting Designers odpowiadają na

   Najczęściej zadawanie pytania i odpowiedzi.

   Kiedy się do Was zgłosić?
   Najlepiej się do nas zgłosić na etapie tworzenia koncepcji wnętrza czy architektury zewnętrznej, aby stworzyć wspólnie koncepcje światła dla obiektu zgodnie z zasadami LightON7.
   A jeśli już masz gotową koncepcje lub projekt to wtedy możemy dla Ciebie sprawdzić i z Optymalizować Projekt tworząc najlepszą koncepcje światła zgodnie z Twoimi oczekiwaniami finansowymi.
   Jakie materiały mam Wam udostępnić ?
   Jeśli powstała już jakaś dokumentacja projektowa tzn rysunki, rzuty funkcjonalne, wizualizacje, projekt instalacji elektrycznej, ewentualnie koncepcja to chcielibyśmy się z nią zapoznać przed naszym spotkaniem z Tobą u nas lub on-line abyśmy zrobić wstępną analizę potrzeb.
   Ile kosztuje Projekt LightON7, Optymalizacja Projektu, Projekt Sterowania Li.SE ?
   Po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami przedstawimy Ci rozwiązanie i koszty współpracy oraz zaprezentujemy Ci dedykowany program partnerski realizacji całej inwestycji.
   Czy oprócz doboru światła i projektu oświetlenia sprzedacie i dostarczycie mi oświetlenie?
   Tak, będziemy opiekować się Twoją inwestycją wraz kompletacją logistyczna i wsparciem techniczno-montażowym.
   Czy wycenicie mi oświetlenie, osprzęt który sam wybrałem ?
   Tak, prześlij do nas co Cię interesuje i przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę.
   Czy sprzedajecie oświetlenie dekoracyjne i architektoniczne techniczne ?
   Tak, jesteśmy dystrybutorem wielu marek polskich i światowych. Zapoznaj się z naszymi markami. Jeśli interesuje Cię jakaś inna konkretna marka lub produkt to napisz do nas.
   Gdzie mógłbym zobaczyć jak działa autonomiczny system sterowania Li.SE ?
   Zapraszamy do naszego Showroomu Rzeczywistego Światła w Redzie, gdzie przedstawimy Ci w jaki sposób można wykorzystać system sterowania światlem LiSE w obiekcie prywatnym jak i komercyjnym.
   Czy zajmujecie się oświetleniem zewnętrznym?
   Tak, dobieramy i projektujemy oświetlenie zewnętrzne elewacji, tarasu, ogrodu, podjazdu oraz sprzedajemy oprawy do oświetlenia małej architektury.
   Jaki jest Wasz obszar działania ?
   Obszarem działania ATRII Sztuka Światła jest teren całej Polski, ale także realizujemy inwestycje poprzez dostawy w całej Europie. Niezależnie gdzie jesteś możesz spotkać się z nami on-line lub przyjechać na spotkanie do naszego Showroomu Rzeczywistego Światła.
   Co mogę zobaczyć w Waszym Showroomie w Redzie?
   W naszym Showroomie Rzeczywistego Światła będziesz mógł doświadczyć różnicy pomiędzy standardowym oświetleniem, a oświetleniem dobranym i zaprojektowanym przez naszych ekspertów Lighting Designer, którzy umiejętnie łączą oświetlenie dekoracyjne ze światłem architektonicznym wykorzystując najnowsze rozwiązania w technologii ledowej i poznać system Li.SE.

   Wybierz, jak możemy Ci pomóc.

   Wycena Oświetlenia
   Zawiera:
   Atrakcyjna Oferta
   Doradztwo Eksperta
   Ocena Jakości do Ceny
   Propozycja Alternatyw
   Kompletacja Logistyczna
   Realizacja na Termin
   Szybka Wycena
   Brak Audytu Projektu
   Brak Sprawdzenia Sterowania
   Optymalizacja Projektu
   Zawiera:
   Konsultacje z Lighting Designer
   Plan Budżetowy
   Analiza Jakość Ilość Światła
   Zgodność z Normami
   Bezpieczeństwo Fotobiologiczne
   Ocena Jakość Cena Technologia
   Zgodność Designu z Wnętrzem
   Parametry CRI CCT LOR UGR kąty
   Tunnable White Dim to Warm
   Projektuj z LightON7
   Hot
   Zawiera:
   Koordynacja Architekt Inwestor
   Light 1 Koncepcja Światła
   Light 2 Analiza Kosztowa
   Light 3 Wizualizacja Rzeczywistego Światła
   Light 4 Optymalizacja Lighting Designer
   Light 5 Li.SE Autonomiczne Sterowanie
   Light 6 Wytyczne Elektryczne i Montażowe
   Light 7 Opiekun Realizacji
   Projekt Oświetlenia
   Sterowanie Li.SE
   Hot
   Zawiera:
   #Prostota Intuicyjność
   #LifeStyle Sceny Funkcjonalne
   #LightSense Sceny Aranżacyjne
   #Integracja Oświetlenia z Osprzętem
   #Regulacja Światłem Słońca
   #SztukaŚwiatła zorientowana na Człowieka
   #Programowanie Startowe #Serwis
   #Projekt Sterowania #HCL
   #Lighting Designer
   Dagmara Rostkowska
   CEO Founder
   Gwarancja Satysfakcji to Sztuka Światła.

   ATRIA Sztuka Światła to oświetlenie z formą i duszą.

   Forma to Piękny Design a Dusza to Jakość Światła.

   Światło dla ludzi intuicyjnie i prosto wysterowane, do potrzeb dopasowane.

   Do Góry