Beautiful Mess

Podobnie jak w przypadku „stworzenia”, wszystkie elementy kanoniczne są tutaj obecne – konstrukcja nośna, ramiona, lampy i … – ale prześmiewcze podejście Marcantonio, gdzieś pomiędzy sztuką a designem, powołało do życia nową, zdekonstruowaną sylwetkę, stworzoną przez mieszanie kształtów, materiałów i stylów, pozornie należących do semantycznego obszaru oświetlenia, choć z różnych czasów i miejsc. Wiele ramion z dmuchanego szkła Murano z białym, matowym wykończeniem wyłania się z centralnej struktury z białego metalu; w łączeniach znajdują się rozety i wisior z kryształu z Czech, skradzione z tradycji Wenecji z połowy XVIII wieku. Jako idealne wisiorki projektant umieścił lampę gazową, klasyczną lampkę nocną z abażurem z tkaniny, szklany dzwonek, lampę z elastycznym ramieniem, a nawet neonowy drążek w stylu lat 80. W mieszance nie brakuje też małych „intruzów”, takich jak skacząca rybka w szkle i różowe neonowe serce, zapewniające jedyną nutę koloru.

Zaintrygowało Cię to rozwiązanie? Podoba Ci się? Masz pytania?
Kliknij Zapytaj, zostaw kontakt, a skontaktujemy się z Tobą.

Kompleksowa obsługa inwestycji

Inspirujemy Kreujemy
Tworzymy Światło

Jeżeli potrzebujesz eksperckiego podejścia do oświetlenia, projektu oświetlenia z kompleksowym podejściem do inwestycji i z profesjonalną opieką w realizacji całego projektu, a  jednocześnie z umiejętnością połączenia oczekiwań i potrzeb Inwestora i Architekta.

Oszczędność czasu
91%
Zysk zmniejszenie kosztów
73%

To zapoznaj się w jaki sposób nasi eksperci Lighting Designers mogą przygotować Twoją inwestycje wg naszych autorskich zasad współpracy projektowej LightON7.

PRACUJEMY DLA CIEBIE

Designerskie Inspiracje

LifeStyle LightSense

Li.SE Autonomiczny System
Sterowania Światłem

INTUICYJNY
Proste bezprzewodowe piloty klasyczne włączniki,
aplikacja Smartphone, Tablet
STYL ŻYCIA
Przyjemne dostosowane sceny do Twojego stylu życia i autonomiczne funkcje
DESIGN
Szeroki wybór elementów od najlepszych producentów oświetlenia, elektroniki i osprzętu
TECHNOLOGIA
Dzięki sieci Casambi Bluetooth Mesh stabilność lepsza od systemów Smart i tańsza od inteligentnych domów
PROFESJONALNA INTEGRACJA
100%
OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII
80%

Ważniejsze od produktów oświetleniowych i elementów  systemu sterowania światłem jest pomysł jak go wykorzystać aby stał się przyjazny w życiu  – poznaj Li.SE

Podoba Ci się?

Prześlij zapytanie
Zostaw swój kontakt